facebook YouTube

Kriolipoliza COOL TECH !!!

23.02.2017

Serdecznie zapraszamy do skorzystania
z innowacyjnej metody likwidacji tkanki tłuszczowej urządzeniem CoolTech.- Technologia, której zaufał sam Pan Dr Szczyt i stosuje ją w swojej klinice ! Nie ma lepszej rekomendacji !

PROMOCYJNE CENY!
390 zł zabieg jedną głowicą...
720 zł zabieg dwoma głowicami ( Nie masz potrzeby robić zabiegu dwoma głowicami naraz? Przyjdż na zabieg ze swoją przyjaciółką lub przyjacielem i skorzystajcie jednoczesnie z przyłożenia po jednej głowicy)

CoolTech jest jedną z najnowocześniejszych technologii (COCOON Medical) do zapewniających skuteczne i trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej metodą precyzyjnego i kontrolowanego chłodzenia.
Dzięki odpowiednio zaprogramowanej procedurze i konstrukcji głowic następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa znajdującej się powyżej skóry właściwej i warstwy naskórka.
W trakcie procedury, temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -8°C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.
Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
Pierwsze efekty można zaobserwować po upływie 4-6 tygodni.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje i zabiegi .