facebook YouTube

SERIOXYL- dla cienkich, pozbawionych gęstości włosów!

16.03.2015

CIENKIE, POZBAWIONE GĘSTOŚCI WŁOSY ?

ZNAMY ROZWIĄZANIE!

ODPOWIEDŹ TO - S E R I O X Y L !!!

Widocznie pogrubione, gęstsze włosy. Stymulacja zwrostu nawet do 1700 włosó w ciągu 3 miesięcy !

Serioxyl to nowa kompletna gama produktów do włosów cienkich i pozbawionych gęstości, której działanie uzupełnia profesjonalna usługa L’Oréal Professionnel „Gęstsze włosy”.

Jak działa Serioxyl?

Gama ta jest efektem wieloletnich badań w dziedzinie biologii włosów i skóry głowy, prowadzonych przez naukowców L’Oréal. Działa ona na główne 4 oznaki cienkich włosów: 

  • zwiększa gęstość włosów (zaawansowane technologicznie składniki Stemoxydine i Neohesperidin),
  • zapobiega ich łamliwości (Glucoboost i Incell),
  • zwiększa ich objętość i grubość (cząsteczka Intra-Cylane), 
  • dodaje objętości podczas stylizacji (dzięki polimerowi stylizującemu, który działa już od nasady włosów)

Usługa w salonie 

To pierwszy krok programu dla cienkich, pozbawionych gęstości włosów. Usługa „Gęstsze włosy” zaczyna się konsultacją przeprowadzaną wyłącznie w salonie fryzjerskim. Jak to wygląda? Najpierw fryzjer związuje włosy w kucyk i ocenia je wizualnie oraz przez dotyk pod względem grubości i kondycji na długości i końcach. Następnie sprawdza ich gęstość przy przedziałku i u nasady poprzez przeczesanie palcami. Kolejnym krokiem jest umycie włosów specjalną pielęgnacją oczyszczającą skórę głowy na bazie kwasu glikolowego (dostępną wyłącznie jako usługa w salonach) - w połączeniu z zastosowaniem urządzenia masującego. Potem fryzjer przeprowadza 3-stopniowy program wzmacniający włosy (do włosów normalnych lub koloryzowanych) oraz na sam koniec nakłada odpowiednie serum dające natychmiastowy efekt ich zagęszczenia.

3-stopniowy program w domu  

Aby zoptymalizować efekt zagęszczenia i wzmocnienia włosów, fryzjerzy eksperci zalecamy kontynuację programu w domu. Do wyboru są dwa warianty: do włosów naturalnych (zestaw 1) i koloryzowanych (zestaw 2). Program składa się z 3 kroków:

  1. Szampon oczyszczający - zapewnia uczucie świeżości, oczyszcza włosy i skórę głowy,
  2. Odżywka wzmacniająca - odżywia je od cebulek po same końce, dzięki czemu wyglądają na grubsze i gęstsze,
  3. Pielęgnacja zagęszczająca o konsystencji pianki - natychmiast unosi włosy u nasady i nadaje im widocznie zwiększoną gęstość (to zasługa aktywnych składników Incell i Glucoboost); pianka zawiera olejki eteryczne mięty i mentolu, dzięki czemu jej aplikacja ma działanie orzeźwiające i pobudzające.  

Jeśli chcesz mieć gęstsze włosy, dodatkowo wieczorem stosuj serum „Gęstsze włosy”, a jeśli grubsze - to na zwilżone włosy dodatkowo zastosuj serum „Grubsze włosy”. Możesz też połączyć stosowanie dwóch rodzajów serum - dla gęstszych i grubszych włosów!

2 serum na 2 ukierunkowane działania 

Podstawą całej pielęgnacji są dwa produkty typu serum o ukierunkowanym działaniu i optymalnym stężeniu składników aktywnych.

Serum „Grubsze włosy”

To serum przeznaczone jest z kolei do stosowania na długości i końce włosów - efektem jest ich natychmiastowe pogrubienie. Produkt ten należy stosować rano, na osuszone ręcznikiem włosy. Swoją skuteczność zawdzięcza on połączeniu dwóch cząsteczek: Intra-Cylane wnika we włókna włosa, tworząc trójwymiarową sieć, co dla włosów oznacza siłę, wigor i wytrzymałość, oraz Incell - składnik biomimetyczny, stworzony na wzór cementu międzykomórkowego oraz naturalnych ceramidów włosów. Zwiększa on nawilżenie i wytrzymałość włosów. Ponadto Pro-Keratine nadaje włosom większą spójność. Efektem jest zauważalnie większa gęstość włosów - od razu po nałożeniu serum! 

Serum „Gęstsze włosy”

Przeznaczone jest do stosowania na skórę głowy, daje długotrwały efekt. Serum zawiera maksymalne 5% stężenie aktywnej cząsteczki Stemoxydine, która aktywuje cebulki włosa, a jej działanie wzmocnione jest przez Neohesperydynę - flawonoid znany z właściwości antyoksydacyjnych i chroniących skórę głowy. Fryzjerzy eksperci L’Oréal Professionnel zalecają stosować to serum jako kurację bezpośrednio na skórę głowy codziennie wieczorem przez trzy miesiące. Aplikacji towarzyszy przyjemny efekt orzeźwienia. Efekt: plus 1700 włosów!

Kuracja Serioxyl - 60 zł+usługa towarzysząca np. modelowanie