facebook YouTube

KURACJA MOROCCANOIL

16.03.2015

KURACJA MOROCCANOIL DOSTEPNA JUŻ W NASZYM SALONIE !!!

"Produkty Moroccanoil są zjawiskiem piekna, które może wszystko. Rozpoznawalne wśród czołowych stylistów, gwaizd oraz kobiet na całym świecie, jako niezbędny element przygotowania włosów do stylizacji, bez którego żadna kobieta nie może się obejść".

Produkty Moroccanoil w sposób kompletny przywracają kondycję Twoich włosów dzięki recepcturze, która przywraca włosą utracone proteiny dla ich wzmocnienia, kwasy tłuszczowe, olejki Omega-3 i witaminy dla większego połysku oraz antyoksydanty dla lepszej ochrony.

Producenci Moroccanoil to pasjonaci zdrowych, naturalnie pięknych włosów podkreślających każdy styl, zapewniających nieskazitelność każdego kosmyka włosów. Dostarczają efektywne i innowacyjne rozwiązania w pielęgnacji włosów.

Oryginalna Kuracja Moroccanoil to rewolucyjny preparat, który stworzył nową, bazującą na olejkach, kategorię pielęgnacji włosów i samodzielnie wykreował światowy szum wokół olejku arganowego. Nadzwyczajna formuła, która jest zasadniczym podkładem do stylizacji włosów, ich odżywienia i luksusowego, wzmacniającego połysk ostatecznego wykończenia.

Pielęgnacja Moroccanoil to dwie kuracje przy użyciu intensywnie nawilżającej maski do włosów oraz wzmacniającej, w zależności od kondycji włosów.
Kuracja nawilżająca dzięki zawartości olejku arganowego poprawia strukturę włosów oraz sprawia, że stają się elastyczne, podatne na układanie i pełne blasku.
Kuracja wzmacniająca nasyca osłabioną łodygę włosa proteinami rekonstruując włosy, przez co stają się mocniejsze i piękniejsze.
Kuracja nawilżająca 59 zł+ koszt usługi towarzyszącej np. modelowanie
Kuracja proteinowa 69 zł+ koszt usługi towarzyszącej np. modelowanie