facebook YouTube

JESIEŃ IDEALNA PORA NA DEPILACJĘ LASEROWĄ !!!

03.10.2017

Idealnie gładkie ciało to marzenie prawie każdej kobiety i coraz większej liczby mężczyzn.
Okazuje się, że jesień i zima to najlepsze pory roku aby zacząć swoją przygodę z trwałym usuwaniem owłosienia i przygotować swoje ciało do kolejnego lata.
Warunkiem skuteczności zabiegów jest wykonanie całej serii zabiegów, systematyczność oraz stosowanie się do zaleceń kosmetologa i przestrzeganie przeciwskazań.
Słońce i mocna opalenizna to jedno z najważniejszych przeciwskazań depilacji laserowej. Ta partia ciała, która będzie poddana zabiegowi, nie może być wystawiana na promienie słoneczne co najmniej na 4 tygodnie przed depilacją oraz 2 tygodnie po depilacji. Unikniemy dzięki temu przebarwień i niepotrzebnych podrażnień skóry.
Poza tym, w okresie jesiennym i zimowym skóra jest trochę jaśniejsza, co sprawia, że światło lasera będzie lepiej absorbowane przez same włosy i zabiegi będą bardziej efektywne. Oczywiście depilacja nie jest zabroniona w okresie letnim, ale należy pamiętać, że miejsca poddane zabiegom należy chronić przed promieniami słonecznymi, stosując krem z filtrem "bloker". Aby pozbyć się całkowicie niechcianego owłosienia należy wykonać serię średnio  5-8 zabiegów w określonych odstępach czasu  tzn. co 5-6 tygodni w przypadku np. twarzy, pach, czy bikini, a co 10-12 tygodni w przypadku nóg, czy męskich pleców.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej:)