facebook YouTube

ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ

16.03.2015

NAJSKUTECZNIEJSZE METODY MOEDLUJĄCE SYLWETKĘ !!!

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i pomarańczowej skórki? Marzysz o zgrabnej sylwetce i gładkiej skórze bez cellulitu i rozstępów? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy …

Zaawansowany technologicznie sprzęt w rękach naszych doświadczonych specjalistów pomoże Ci odzyskać pewność siebie i znów poczuć się komfortowo we własnym ciele  

Endermologiato jedna z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, rozstępów oraz modelowania sylwetki będąca alternatywą dla inwazyjnych zabiegów wyszczuplających. Jest to zaawansowany masaż próżniowy wykonywany za pomocą dwóch elektronicznie sterowanych rolek, które aktywnie oddziałują na skórę właściwą oraz tkankę łączną umożliwiając tym samym:

  • aktywizację fibroblastów, czyli komórek produkujących kolagen i elastynę,
  • skuteczne rozbijanie złogów tłuszczowych,
  • przyspieszenie naturalnych procesów metabolizmu tkanki tłuszczowej,
  • stymulację partii ciała "opornych" na stosowanie diety oraz ćwiczenia fizyczne,
  • naturalny drenaż limfatyczny, czyli przyspieszenie obiegu wody oraz szybsze usuwanie płynów i toksyn z organizmu,
  • usprawnienie krążenia krwi i limfy.

 

 

Pakiet 6 zabiegów Endermologia LPG

Promocja! 354 zł (59 zł/zabieg-dwie partie) 30min + Bonus- Zabieg Elektrostymulacji  gratis!
Promocja! 450 zł (75 zł/zabieg-trzy partie) 45 min  + Bonus- Zabieg Elektrostymulacji gratis!
Promocja! 594 zł (99 zł/zabieg-trzy partie) 95 min  + Bonus- Zabieg Elektrostymulacji gratis!

 

ELEKTROSTYMULACJA

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem elektrostymulacji możemy spełniać marzenia o pięknej figurze. Urządzenie wykorzystuje prąd impulsowy na bazie prądów Faradaya. Impulsy działają na mięśnie jak przy ćwiczeniach gimnastycznych. Eksperci dowiedli, że 45-minutowa stymulacja mięśni odpowiada 6,8 - godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Elektrostymulacja powoduje wzmocnienie mięśni, wymodelowanie sylwetki poprzez przemianę tkanki tłuszczowej w mięśniową utratę centymetrów. 

Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS)

Od wielu lat medycyna jest świadoma wartości terapeutycznych, jakie niesie ze sobą stymulacja mięśni w odbudowie ich normalnej pracy po kontuzjach i chorobach. EMS został uznany za bardzo efektywny w ujędrnianiu tkanki i przywracaniu normalnego wyglądu sylwetki. W ostatnich latach po wprowadzeniu prądu sterowanego komputerowo, efektywność używania tego prądu została znacznie udoskonalona. Dyskomfort, który towarzyszył wcześniej został zastąpiony w nowoczesnych urządzeniach przez głęboką stymulację i masaż tkanki. Prąd Faradaya jest używany obecnie na całym świecie w szpitalach, klinikach, przychodniach, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, klubach sportowych, jak również prywatnie w domach. W wielu z nich wyborem są urządzenia Platinum.

Elektrostymlacja - Pakiet 6 zabiegów - 174 zł

Promocja od 15.07.2015 do 31.08.2015