facebook YouTube

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dr Jolanta Młyńczak - Lekarz medycyny, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej, jak również medycyny estetytycznej. To właśnie pasja piękna i estetyki doprowadziła do połączenia tych dwóch dziedzin, jakimi są stomatologia i medycyna estetyczna . Dr Jolanta Młyńczak specjalizuje się w kompleksowych programach przeciwstarzeniowych od ponad 10 lat . Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją lekarską pozwalającą na optymalizację doboru środków oraz przewidywanych kosztów terapii. 

Botoks to toksyna botulinowa, która blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe i powoduje rozluźnienie mięśni. Efektem uniemożliwienia kurczenia się mięśni jest wygładzenie zmarszczek mimicznych. Botoks jest stosowany do redukcji zmarszczek górnej części twarzy: poprzecznych na czole, kurzych łapek i lwich zmarszczek pojawiających się między brwiami. Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości toksyny botulinowej w wybrane miejsce twarzy. Przeprowadzany jest bez znieczulenia. Jego efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

Cena zabiegu - 650 zł za ampułkę (istnieje mozliwość podziału ampułki na dwie osoby, jeżeli nie ma potrzeb terapeutycznych, do wykorzystania całej ampułki u jednej osoby)

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w skórze i odpowiada za jej jędrność i sprężystość. Z wiekiem jego zawartość ulega zmniejszeniu, a skóra wiotczeje. Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, precyzyjnie umieszczane w skórze poprzez wstrzyknięcie, mogą uzupełnić ubytki i przywrócić jędrność. Kwas hialuronowy może być stosowany do podniesienia opadających kącików ust, powiększenia ust i wyrównania ich kształtu, poprawienia owalu twarzy, spłaszczenia bruzd i zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie. Przystąpienie do zabiegu nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Podawane jest miejscowe znieczulenie, a kwas hialuronowy jest wprowadzany w skórę poprzez jej ostrzykiwanie. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez wiele miesięcy. 

Cena zabiegu - 800 zł za ampułkę 

Na zabiegi medycyny estetycznej do Pani Dr Jolanty Młyńczak zapraszamy  9.12,16.12. Kolejne terminy 13.01, 27.01.

 

Terapia osoczem bogatopłytkowym stymuluje nasze komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny .

Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z naszym ciałem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Efekty zabiegu to :
-rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,
-poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry
-przebudowa włókien kolagenowych
-poprawa ukrwienia skóry
-wygładzenie zmarszczek i fałd poprzez biostymulację komórek skóry
-także przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej 

Koszt zabiegu - Promocja !!! 590 zł *
Regularna cena 750 zł
Średnia ilośc uzyskanego osocza z 20 ml krwi to 6-9 ml osocza !!! ( twarz + szyja lub szyja+dekolt )
*W cenie ujęte także znieczulenie do zabiegu .

 

Mezoterapia Filorga NCTF, NCTF HA- 450 zł/ampułka

Skład kwas hialuronowy + kompleks odżywczy zawierający 54 składniki aktywne takie jak witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące .

WSKAZANIA :
-rewitalizacja, nawilżenie zmęczonej, matowej skóry,
-wygładzanie powierzchownych zmarszczek
-wyjątkowo intensywna rewitalizacja i nawilżenie zmęczonej i wiotkiej skóry,
-wygładzanie zmarszczek
-przywracanie gęstości skórze dojrzałej i wiotkiej

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU:

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów .
Kwas hialuronowy posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.1
13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach. 6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje. Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju. 6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek. 5 kwasów nukleinowych Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek. 2 czynniki redukujące Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna. NCTF HA są jedynymi preparatami oddziałującym na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.

Dermaroller – mikronakłuwanie

Terapia igłowa wykonywana jest za pomocą dermarollera. Jest to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z bardzo ostrymi i cienkimi mikroigiełkami z tytanu długości 0,5 mm – 1 mm. Mikronakłucia skóry zmuszają ją do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji. Jego działanie to oszukiwanie skóry, która „mysląc” , że jest uszkodzona zaczyna się intensywnie regenerować. Pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz zwiększa przenikanie przez skórę substancji aktywnych. Sprawdza się na twarzy i ciele, do spłycenia blizn i rozstępów.  Zabieg wymaga znieczulenia – Emla.
Cena ze znieczuleniem 220 zł

 

Nano Frax

Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia  przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej. Technika pozwala na pobudzenie kluczowych komórek występujących w skórze. NanoFrax bardzo dokładnie i precyzyjnie wykonuje mikrokanaliki w skórze, przez co efekt terapeutyczny i leczniczy osiągany jest w dość szybkim czasie leczenia, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. Wskazania: duży spadek jędrności skóry, głębokie blizny potrądzikowe, fotostarzenie się skóry, głębokie bruzdy i zmarszczki, rozstępy. Rezultaty:  wyrównanie powierzchni i kolorytu, znaczne rozjaśnienie przebarwień i poprawa struktury skóry, poprawa jędrności i elastyczności, spłycenie blizn potrądzikowych. Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym .

Mezoterapia mikroigłowa Nanofrax  ze znieczuleniem 290 zł
Nanoterapia 250 zł

Laser frakcyjny Clear+Brilliant - nieablacyjny

Clear+Brilliant to wyjątkowy zabieg oparty na bezpiecznej technologii lasera frakcyjnego, który ma na celu usuwanie wczesnych oznak starzenia się skóry i zapobieganie ich występowaniu. Rezultaty zabiegu są natychmiastowe, ale również postępują w miarę upływu czasu. Zabieg przeznaczony jest dla ludzi w każdym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn którzy pragną zachować młody wygląd Rozświetla cerę, nadaje jej jednolity ton, poprawia strukturę. Rezultaty zabiegu widoczne na skórze: leczenie trądziku, spłycenie blizn potrądzikowych, likwidacja rozszerzonych porów,  naturalnie promienna i rozświetlona skóra, naturalny lifting i zagęszczenie skory, odnowiona, miękka i gładka skóra,  wyraźna poprawa kolorytu,  złuszczenie starego naskórka, zmniejszenie przebarwień,  znaczna poprawa tekstury skóry.  Działając od wewnątrz, nie wywołuje uszkodzeń skóry, tak jak przy laserze ablacyjnym, dzięki czemu - ZABIEG NIE WYKLUCZA Z CODZIENNEGO FUNKCJONOWANIA!

Laser frakcyjny-  głowica Oryginal lub Permea – twarz, szyja, dekolt

 1500 zł