facebook YouTube

SKÓRA PROBLEMATYCZNA

Rozwija się na bazie skóry tłustej lub tłustej naczyniowej. Cechy charakterystyczne: duże rozszerzone pory, trądzik, wykwity wypełnione trescią ropną, bolesne guzki i czyrakowatosć, stany zapalne skóry, przebarwienia pozaplane, skłonność do tworzenia się blizn, skóra szara, ziemista, o nierównym kolorycie.
 

AQUAPURE - Nowy wymiar pielęgnacji twarzy !!!

Mamy dla Was nowość !!!
Zabieg AquaPure- to nowy nieinwazyjny zabieg – tzw. Inteligentny System Pielęgnacji Twarzy AquaPure – będzie hitem 2018 roku! 🏆🏆
Hydrodermabrazja, lub hydropeeling próżniowy, jest to zintegrowany system, łączący bezkryształową mikrodermabrazję przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze, w połączeniu z próżnią. ...
AquaPure - Nowość, której odróżnieniem jest to, że przy przeprowadzeniu eksfoliacji wykorzystywane są specjalne opatentowane końcówki jednorazowe, posiadające spiralny kształt oraz żebrowatą i ścierną powierzchnią. Zabezpiecza to wysoki poziom antyseptyki oraz sprawia, że proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny. Różny stopień ścierności końcówek rozszerza możliwości specjalisty oraz pozwala dokonywać zabiegów nie tylko na twarzy, ale też na ciele.
Jednocześnie z eksfoliacją, na oczyszczoną skórę w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są unikalne według swego składu substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Aktywne nawilżenie skóry podczas zabiegu pozytywnie wyróżniaAquaPure od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, metody stosowania systemów laserowych. Dzięki działaniu próżniowemu nieprzerwanie usuwane są produkty eksfoliacji oraz odbywa się oczyszczenie porów (ekstrakcja drobnych zaskórników). Oprócz tego, jak wiadomo, próżnia stymuluje mikrokrążenie, a tym samym procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt, dając efekt liftingu, zapewnia drenaż limfatyczny. Zaleta technologii – możliwość regulacji poziomu próżni, najważniejszego parametru, wpływającego na skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu. Pozwala to na dokonanie zabiegu klientom ze skórą wrażliwą, skłonną do poczerwienień, a nawet z obniżoną jędrnością, bez ograniczeń wiekowych.
AquaPure to wzajemnie uzupełniające się technologie: hydropeeling, mezoterapia bezigłowa , niskie prady oraz kriolift. Dzięki temu osiągany jest widoczny efekt nawet po jednym zabiegu. Jednak, by wypracować efekty na dłużej konieczna jest seria zabiegów 4-6, z podtrzymującym efekty zabiegiem - raz na miesiąc.
AquaPure to hydropeeling, który również może być wykorzystywany, jako etap przygotowawczy, ponieważ złuszczanie oraz oczyszczenie są ważną częścią przed rozpoczęciem różnych programów, lub dla wzmocnienia oraz utrwalenia już osiągniętych wyników przy stosowaniu innych metod.

Hydropeeling+rewitalizacja - 120 zł
Hydropeeling do zabiegu - 90 zł

Hydropeeling, rewitalizacja+mezoterapia bezigłowa- 180 zł
Mezoterapia bezigłowa - 160 zł
mezoterapia bezigłowa + masaż prądami o niskiej częstotl. - 180 zł

Hydropeeling, rewitalizacja, mezoterapia bezigłowa + masaż prądami o niskiej częstotl.- 230 zł
Hydropeeling, rewitalizacja, mezoterapia bezigłowa, masaż prądami o niskiej częstotl. + maska specjalistyczna na ciepło +kriolift - 250 zł
hydropeeling, rewitalizacja, mezoterapia beigłowa, masaż prądami o niskiej częstotl. + kriolift - 250 zł

Kriolift po zabiegu laserowym, nanofrax - 39 zł

Oczyszczanie twarzy ultradźwiękami – kawitacja
(mechaniczny peeling, serum, maska)

Oczyszczanie twarzy za pomocą fali ultradźwiękowej, dodatkowo mikromasaż poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa wchłanianie się  substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usuwając drobne zanieczyszczenia z porów.  Efekty: wygładza skórę, stymuluje naturalne nawodnienie. Skóra staje się bardziej promienna, czysta, zmniejszeniu ulegają  także pory. Polecany, jako wstęp do innych zabiegów. Jest to delikatna terapia oczyszczająca z kojącym masażem i maską.

- z maską algową basic (twarz, szyja lub dekolt)

99 zł

- z maską algową basic (twarz, szyja,  dekolt)

130 zł

- plecy (dopłata do w/w)

45 zł

- kawitacja do innych zabiegów – dopłata

25 zł

- ampułka ACNE

25 zł

Mikrodermabrazja
(mechaniczny peeling, serum, maska)

Zabieg polega na kontrolowanym scieraniu warstwy rogowej naskórka, mikrowarstwa po mikrowarstwie, za pomocą specjalistycznej głowicy diamentowej, dzięki czemu następuje stymulacja skóry, do tworzenia się nowych komórek. Nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji – jest to forma lekkiego peelingu. Efekty : skóra gładka, miła w dotyku, cera czysta i swieża, pory mniej widoczne, wyrównanie kolorytu skóry, polecany także, jako wstęp do innych zabiegów.

- twarz i szyję

120 zł

- twarz, szyję i dekolt

150 zł

- szyja, dekolt

130 zł

- plecy

240 zł

- mikrodermabrazja do innych zabiegów – dopłata

39 zł

- ampułka ACNE

25 zł

 

Darsonwalizacja

To zabieg wykorzystujący prądy o częstotliwości  300-500 kHz w celu dezynfekcji skóry. Podczas przepływu prądu przez elektrodę i jej bezpośredniego zetknięcia ze skórą , powstają wyładowania elektryczne obserwowane jako iskrzenie. Powoduje to bezpośrednie wytworzenie minimalnej ilości ciepła w tkankach. W obszarze peloty wytwarza się ozon, który działa na skórę dezynfekująco i bakteriobójczo.

Darsonwalizacja punktowa / całej twarzy

5/10 zł

- przy oczyszczaniu tradycyjnym lub ultradźwiękami (dopłata do w/w)

5 zł

 

Oczyszczanie twarzy tradycyjne

Oczyszczanie tradycyjne z maską algową basic  - twarz

120 zł

Oczyszczanie tradycyjne z maską algową basic  – plecy

150-180 zł

Ampułka przyspieszająca gojenie

25 zł

 

Peeling migdałowy Natinuel

Zabieg z Peelingiem Migdałowym przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Z powodzeniem mogą korzystać z zabiegu osoby opalające się na słońcu i w solarium, z problemem słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego, z tendencją do przebarwień jak również nietolerujące innych zabiegów na kwasach. Może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem. Zapobiega fotostarzeniu i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV. Wskazania do zabiegu: zanik napięcia, elastyczności, nawilżenia, ujednolicenie kolorytu skóry, opalenizny, delikatne stany zapalne skóry, zapalenie mieszków włosowych, skóra starzejąca się w stopniu umiarkowanym, cienkie linie zmarszczek, pozbawiona witalności, szara, wrażliwa, z problemami naczyniowymi. Działanie zabiegu: odmłodzona, wygładzona, napięta, zregenerowana, ujednolicony koloryt skóry, wyciszone stany zapalne,  zwiększona bariera ochronna skóry, rewitalizuje fizjologiczny proces wymiany komórek, poprawia strukturę skóry, wzmacnia barierę ochronną skóry.  Cena zabiegu 130 zł

 

Peelingi chemiczne Acid Peels

To zaawansowane technologicznie peelingi medyczne, gwarantujące eksfoliację (złuszczanie) najwyższej jakości i skuteczności.

M- Peel Purles – Działa, jak antybiotyk. Połączenie kwasu migdałowego 30% z azelainowym 10% , doskonale odpowiada na potrzeby skóry trądzikowej, łojotokowej z rogowaceniem okołomieszkowym lub nawet trądzikiem różowatym. Efekty: szybka poprawa stanu skóry łustej, znormalizowanie wydzielania sebum, zniwelowanie zaskórników i stanów zapalnych, ogólna regeneracja skóry, wygładzenie, rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie koloru. W ciągu tygodnia po zabiegu może występować delikatne łuszczenie.

S- Peel Purles – Mieszanka kwasu salicylowego 15%, kwasu pirogronowego 5% i retinolu 0,1%. Kwas salicylowy działa przeciwzapalnie i antyseptycznie, przyspiesza proces gojenia wyprysków i podrażnień. Wykazuje także działanie przeciwstarzeniowe i fotoochronne. Kwas pirogronowy intensywnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, nawilża i zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry.  Retinol zapobiega powstawaniu zmarszczek, zwiększa elastyczność skóry i minimalizuje istniejące przebarwienia.

W celu uzyskania najlepszych efektów terapii peelingami Purles, na podstawie przeprowadzonej diagnozy skóry z klientem, proponujemy  ich łączenie w ramach jednego zabiegu. 

Peeling Acid Peels – M-Peel

 140 zł

 

Peeling Acid Peels- S-Peel + M-Peel medium

 150 zł

 

Peeling Acid Peels- S-Peel + M-Peel strong

 160 zł

 

 

Infuzja tlenowa BioOxy Infusion Sekret Ślimaka

Do skór trądzikowych oraz wymagających odbudowy i regeneracji . To wyjątkowy sposób iniekcji składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu. Dzięki synergicznemu połączeniu technologii oraz specjalnie przygotowanym preparatom dermokosmetycznym, zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich działań inwazyjnych.  Zabieg ten łączy w sobie moc naturalnych składników, które korzystnie działają na odbudowę i regenerację skóry. Bogactwo Alantoiny, Kolagenu, Elastyny, naturalnych antybiotyków, Protein i Witamin (A, C i E), Alfa-Hydroksykwasów oraz Mukopolisacharydów zawartych w śluzie w czystej, a nie syntetycznej postaci, pomaga redukować występowanie trądziku, śladów po trądziku, przebarwień oraz blizn. Działanie potwierdzone nawet w przypadku skóry wrażliwej i alergicznej. Działa eksfoliująco, ochronnie, antyoksydacyjnie oraz stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Poprawia elastyczność i przywraca prawidłową strukturę skóry. Wskazania do zabiegów: twarz, szyja i dekolt, skóra wrażliwa i delikatna, skóra trądzikowa i z bliznami,  z przebarwieniami, skóra niedotleniona. Efekt zabiegu: pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry, złagodzenie zmian trądzikowych (bakterie beztlenowe). Polecany także , jako zabieg bankietowy.Cena zabiegu 240 zł

OKXYBRAZJA KWASOWA 240 zł - Bio-infuzja tlenowa połączona z terapią kwasami (kwas fitowy lub migdałowy)
SKIN-OXY-BAR 120 zł - terapia tlenem, z wykorzystaniem maski tlenowej połączona z aplikacją specjalistycznej maski, dobranej do potrzeb cery