facebook YouTube

Projekt Odmieniamy Siebie

PROJEKT ODMIENIAMY SIEBIE

Pomysł realizacji projektu powstał całkiem nietypowo, kiedy to w gronie najbliższych, po dłuższej przerwie udało się znaleźć czas na babskie pogaduchy. Od słowa do słowa i zrodził się pomysł... Pomysł fantastyczny i całkowicie bez precedensu w naszym regionie. Wielu z nas potrzebuje zmian jednak niewielu z nas ma dość determinacji, by samemu przez to przejść.

W projekcie Odmieniamy siebie chceliśmy wypromować zdrowy styl życia i pokazać, iż z naszą pomocą i odpowiednią determinacją uczestnika potrafimy z każdego wydobyć ukryte piękno, a tym samym odmienić jego życie.Każdego dnia uczestnicy projektu otrzymywali całodzienny zestaw świeżych i pełnowartościowych posiłków dostarczanych przez profesjonalną firmę cateringową, a nad prawidłowością i odpowiednio zbilansowanym menu opiekę sprawował dyplomowany dietetyk. Częstotliwość treningów uczestników zależała od wnikliwej konsultacji z osobistym trenerem personalnym. Tak powstał indywidualny plan, dla każdej z osób. Wówczas pod jego nadzorem, uczestnicy trenowali w sposób bezpieczny i efektywny, realizując swoje cele. 

Dobry wygląd to także nasze ciało i włosy, dlatego w projekcie nie mogło zabraknąć Naszej Opieki - ekspertów z dziedziny kosmetologii i fryzjerstwa, gdzie dobraliśmy indywidualny program zabiegów modelujących sylwetkę oraz zadbaliśmy o piękny blask cery i włosów naszych uczestników.

Nasi laureaci, w trakcie trwania projektu , korzystali w Naszym Salonie z najbardziej nowoczesnego sprzętu i najlepiej rozpoznawalnych metod walki z cellulitem jakim jest EndermologiaNaturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na oporny tłuszcz i cellulit. To szczególnego rodzaju lipomasaż, który oddziałuje na komórki tłuszczowe zatrzymując proces ich magazynowania, wygładza nierówności skóry i przyspiesza wymianę płynów ustrojowych. Efektem jest wyszczuplenie wybranych partii ciała i modelowanie sylwetki. Zabiegi endermologii sprawdzają się doskonale w likwidowaniu cellulitu. Rezultatem zabiegu jest ponadto ujędrnianie skóry oraz poprawa metabolizmu w tkankach. Dodatkowo endermologia widocznie wzmacnia i odnawia strukturę włókien kolagenowych, które odpowiadają za odmładzanie skóry.

Uczestnicy projektu zapewniony mieli także kontakt ze stylistką, która udzieliła im praktycznej lekcji stylu i kilka wskazówek dotyczących kreowania własnego wizerunku, a fotograf zwieńczył dzieło podsumowując naszą pracę profesjonalną sesją zdjęciową.

W dniu 26 kwietnia 2013 roku w Dworze Arkadia w Koninie ponad 150 gości mogło podziwiać ich odmianę. Swojego zachwytu nowym wyglądem naszych bohaterów nie kryła również ambasadorka projektu - Joanna Jabłczyńska, która poprowadziła w tym dniu galę finałową. A było co podziwiać. W sumie stracili ponad 64 kilogramy!!! Przede wszystkim dzięki swojej ogromnej determinacji i ciężkiej pracy, ale również dzięki pomocy twórców i partnerów projektu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu relacjonującego Nasz Projekt...

http://www.youtube.com/watch?v=Bwyva8QIOfo

www.odmieniamysiebie.pl