facebook YouTube

Przedłużanie rzęs

 

Metoda objętościowa pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie.
Zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Jesteś wstanie uzyskać efekt nawet 8 krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Najnowsze badania potwierdzają niezawodność metody i bezpieczeństwo nawet dla bardzo cienkich i delikatnych naturalnych rzęs.

Założenie rzęs metodą objętościową 250zł

 

Uzupełnianie  po 2 tyg.   90 zł
Uzupełnianie  po 3 tyg.  120 zł
Uzupełnianie  po 4 tyg.  150 zł
Uzupełnianie  po 5 tyg.  170 zł
Uzupełnianie  po 6 tyg.  190 zł
 

Nouvealu Lashes – Najdoskonalsza metoda przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1

Każda kobieta marzy o pięknych, długich rzęsach. Nouveau lashes sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, oko wyraźniejsze. Materiał z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają identycznie, jak prawdziwe. Są wyjątkowo lekkie i trwałe – utrzymują się do dwóch miesięcy, zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.
Te niezwykle delikatne rzęsy, dają poczucie komfortu, dzięki ich lekkości, bezpiecznej aplikacji, która nie niszczy rzęs. Nouveau Lashes daje możliwość wydłużenia rzęs od 30% do 50%. Doklejenie od 50 do 100 włosków w oku, powoduje, że używanie maskary nie jest konieczne.
Są idealne nie tylko na specjalne okazje – ślub, święta, ale także na każdy dzień. Niezwykle wygodne na czas wakacji, urlopów, gdzie większość z nas rezygnuje z malowania, a tusze wodoodporne nie do końca się sprawdzają.

Nasz Salon, jako jedyny w Koninie należy do rekomendowanych salonów Nouveau Lashes.

Założenie 190zł
Uzupełnianie 90zł

Lifting rzęs - Nowość !!! -  trwałe podkręcenie naturalnych rzęs, które utrzymuje się do końca cyklu życia rzęsy naturalnej.
Zaleca się powtórzyć po 2 miesiącach 😊
Nie wpływają na niego w żaden sposób zabiegi kosmetyczne, basen, sauna itp.

Lifting rzęs + laminacja rzęs + botox + henna rzęs
Standardowa cena zabiegu: 130 zł
Promocja 99zł

Promocja do 31.03. 2018r