facebook YouTube

MODELOWANIE SYLWETKI

ENDERMOLOGIA LPG

Skorzystaj z Endermologie LPG i Elektrostymulacji BOTT - NAJSKUTECZNIEJSZYCH METOD WALKI Z CELLULITEM I MODELOWANIA SYLWETKI i ciesz się pięknym wyglądem !!!

W S U P E R C E N I E - 69 zł 
Efekt GWARANTOWANY!!!

Pakiet 15 zabiegów Endermologia LPG
Promocja! 1035 zł (69 zł/zabieg-dwie partie)
Promocja! 1185 zł (79 zł/zabieg-trzy partie)
Promocja! 1485 zł (99 zł/zabieg-całe ciało)

Pakiet 10 zabiegów Endermologia LPG
Promocja! 790 zł (79zł/zabieg-dwie partie)
Promocja! 890 zł (89 zł/zabieg-trzy partie)
Promocja! 1200 zł (120 zł/zabieg-całe ciało)

Nowość! Pakiet 6 zabiegów Endermologia LPG
Promocja! 534 zł (89 zł/zabieg-jedna/dwie partie-30min)
Promocja! 594 zł (99 zł/zabieg-trzy partie 45 min)
Promocja! 774 zł (129 zł/zabieg-całe ciało 75 min)

Elektrostymulacja BOTT
Urządzenie wykorzystuje prąd impulsowy na bazie prądów Faradaya. Impulsy działają na mięśnie jak przy ćwiczeniach gimnastycznych. Eksperci dowiedli, że 45-minutowa stymulacja mięśni odpowiada 6,8 - godzinnemu wysiłkowi fizycznemu. Elektrostymulacja powoduje wzmocnienie mięśni oraz wymodelowanie sylwetki.
Pakiet 10 zabiegów Elektrostymulacji BOTT 390 zł ( 39zł/zabieg)

 

Promocja trwa do 30.11.2017

Już dziś zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację kosmetologiczną oraz 15 minutowy próbny zabieg z endermologii. Podczas konsultacji zostanie oceniona jakość skóry i stan zaawansowania cellulitu, jak również zostaną ustalone szczegóły (ilość zabiegów oraz czas trwania) przyszłej terapii. Termin konsultacji prosimy rezerwować telefonicznie 632400133   

Nasz Salon należy do grupy Rekomendowanych Gabinetów Endermologie w Polsce
Pracujemy na Endermologie Cellu M6 Keymodule [i2].

 

Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS)

Od wielu lat medycyna jest świadoma wartości terapeutycznych, jakie niesie ze sobą stymulacja mięśni w odbudowie ich normalnej pracy po kontuzjach i chorobach. EMS został uznany za bardzo efektywny w ujędrnianiu tkanki i przywracaniu normalnego wyglądu sylwetki. W ostatnich latach po wprowadzeniu prądu sterowanego komputerowo, efektywność używania tego prądu została znacznie udoskonalona. Dyskomfort, który towarzyszył wcześniej został zastąpiony w nowoczesnych urządzeniach przez głęboką stymulację i masaż tkanki. Prąd Faradaya jest używany obecnie na całym świecie w szpitalach, klinikach, przychodniach, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, klubach sportowych, jak również prywatnie w domach. W wielu z nich wyborem są urządzenia Platinum.

Elektrostymlacja - Drenaż limfatyczny 49zł
Elektrostymlacja - Zabiegi na całe ciało 49zł
Pakiet 10 zabiegów - PROMOCJA ( 39 zł/zabieg) Promocja do 30.11.2017 390zł

 

KRIOLIPOLIZA COOL TECH 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania
z innowacyjnej metody likwidacji tkanki tłuszczowej urządzeniem CoolTech.- Technologia, której zaufał sam Pan Dr Szczyt i stosuje ją w swojej klinice ! Nie ma lepszej rekomendacji !

PROMOCYJNE CENY!
390 zł zabieg jedną głowicą...
720 zł zabieg dwoma głowicami ( Nie masz potrzeby robić zabiegu dwoma głowicami naraz? Przyjdż na zabieg ze swoją przyjaciółką lub przyjacielem i skorzystajcie jednoczesnie z przyłożenia po jednej głowicy)

 

CoolTech jest jedną z najnowocześniejszych technologii (COCOON Medical) do zapewniających skuteczne i trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej metodą precyzyjnego i kontrolowanego chłodzenia.
Dzięki odpowiednio zaprogramowanej procedurze i konstrukcji głowic następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa znajdującej się powyżej skóry właściwej i warstwy naskórka.
W trakcie procedury, temperatura zabiegowa jest stała i wynosi -8°C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.
Po zakończeniu procesu chłodzenia, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
Pierwsze efekty można zaobserwować po upływie 4-6 tygodni.

 

 

Zapraszamy serdecznie na konsultacje i zabiegi.

 

Poza tym w ofercie zabiegów na ciało :

OPALANIE NATRYSKOWE SUN FX - Światowy Lider !  
Całe ciało 80zł
Połowa ciała (góra lub dół) 50zł

Peeling ciała przygotowujący do opalania natryskowego 

40zł
Zabiegi relaksacyjne  
Peeling całego ciała 80zł
Masaż całego ciała DE LA MER 1h 100zł
Masaż kamieniami 100zł