facebook YouTube

keratynowe prostowanie włosów

GLOBAL KERATIN - NATURALNE KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW I ICH JEDNOCZESNA REGENERACJA

Marzysz , aby Twoje niezdyscyplinowane, puszące i osłabione włosy stały się lśniące i zdrowe?

Dzięki kuracji keratynowej, dostępnej w naszym salonie, możesz uzyskać ten efekt w zaledwie kilka godzin !

Kuracja Global Keratin w wyraźny sposób poprawia stan włosów.

Po wykonaniu zabiegu przez naszych przeszkolonych fryzjerów, według właściwej procedury i z pomocą profesjonalnych narzędzi fryzjerskich można spodziewać się niezwykłych efektów. Po pierwsze Global Keratin umożliwia wykonanie naturalnego, w pełni bezpiecznego prostowania włosów, które właściwie pielęgnowane kosmetykami utrzymuje się od 2 do 4 miesięcy. Po drugie, dogłębnie odżywia włosy, przywraca je do naturalnego zdrowego stanu, odbudowuje ich odporność (m.in. na działanie wilgoci) oraz nadaje sprężystości i połysku. Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu.

Zabieg i kosmetyki GLOBAL KERATIN są w 100% naturalne. Ich głównym składnikiem jest keratyna, która stanowi podstawowy składnik skóry, paznokci i włosów.

Natychmiastowy rezultat to miękkość i połysk. Efektem kuracji są zdrowsze, grubsze, błyszczące włosy, łatwe w układaniu. Zostaje wyeliminowane także puszenie się i skręcanie włosów. Modelowanie włosów już nie wymaga tyle czasu, a prostownica właściwie przestaje być potrzebna. Koszmary z układaniem włosów to już przeszłość!

Zabieg GLOBAL KERATIN może być wykonany na każdy rodzaj i stan włosów. Można używać ich na włosach farbowanych, rozjaśnianych czy prostowanych chemicznie. Im bardziej osłabione włosy licznymi zabiegami, tym bardziej będzie widoczny rezultat i tym dłużej będzie się utrzymywał.

GLOBAL KERATIN – poczuj różnicę…

Kuracja Global Keratin wł. do brody 350 zł
Kuracja Global Keratin wł. do ramion 400 zł
Kuracja Global Keratin włosy za ramiona 450 zł

Zabieg prostowania włosa z jego odbudową Global Keratin można wykonać teraz w specjalnej cenie!
250 zł na krótką długość włosa !

290 na średnie !
350 zł na długie !

Przyjdź, umów się i ciesz swoimi nowymi włosami… Zapraszamy*

* Promocja obowiązuje od 1.04.2017 do 31.05.2017