facebook YouTube

ODBUDOWA WŁOSA

Twoje włosy są osłabione, uwrażliwione, pozbawione blasku?

Pomożemy Tobie przywrócić im piękny wygląd…

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz regenerujących zabiegów, przywracających włosom blask, miękkość i piękny, głęboki kolor…

 

Powermix SERIE EXPERT – NOWOŚĆ !

Série Expert to kompleksowy program pielęgnacji włosów oparty o precyzyjną technologię molekularną. Zaawansowana technologia pozwala formułom działać na każdą strefę włosa, aby zapewnić długotrwałe rezultaty pielęgnacyjne.

POWERMIX BOSTER "ODBUDOWA" – REGENERACJA DLA WŁOSÓW BARDZO UWRAŻLIWIONYCH.
Intensywna formuła wzbogacona lipidami. Zapewnia natychmiastową widoczną odmianę włosów. Włosy intensywnie zregenerowane, gładkie, pełne blasku . Zawiera kompleks Lipidium - unikalne połączenie składników aktywnych:Lipidy - działają na powierzchni włosów, zapewniają wygładzenie, tworzą dodatkową warstwę ochronną; kwas mlekowy - działa na wewnętrzną część włosa, nadaje strukturę i wzmacnia włosy, pomaga zrekonstruować rdzeń włosa, tworząc połączenia jonowe pomiędzy łańcuchami keratynowymi we wnętrzu uwrażliwionego włosa, odbudowuje włókno na poziomie komórkowym; inteligentne polimery - precyzyjnie odbudowują włos dokładnie w miejscu ubytku.

POWERMIX BOSTER „ODŻYWIENIE” –DLA SUCHYCH, PRZESUSZONYCH WŁOSÓW- W KOŃCU WYBAWIENIE! Lekka formuła kuracji POWERMIX - Dzięki obecności glicerolu przywraca optymalny poziom nawilżenia oraz chroni przed odparowywaniem wilgoci. Ponadto w składzie znajdziesz olej kokosowy i ekstrakt z oliwek. W efekcie są świetnie wygładzone, miękkie w dotyku i lśniące. 

POWERMIX BOSTER „WZMOCNIENIE”-DLA WŁOSÓW DELIKATNYCH, ŁAMLIWYCH WITAMINA B6 I BIOTYNA Wzmacniająca kuracja POWERMIX do włosów osłabionych i łamliwych. Włosy mocniejsze, a włókno włosa odporne na uszkodzenia. Profesjonalna formuła wzbogacona w witaminę B6 i biotynę dla natychmiastowej ochrony włosów łamliwych. Kuracja POWERMIX ma błyskawiczne działanie i daje widoczne rezultaty.

POWERMIX BOSTER „KOLOR”-OCHRONA I PRZEDŁUŻENIE KOLORU-WITAMINA E I PRO-WITAMINA B5 Intensywna kuracja do włosów farbowanych. Wzmacnia włókno włosa, utrwala i chroni kolor. Nadaje włosom miękkość lekkość i połysk. Kuracja POWERMIX może być stosowana regularnie jako odżywka do włosów farbowanych lub jednorazowo zaraz po farbowaniu jako kuracja odżywczo - regenerująca. Nowa pielęgnacja POWERMIX zapewnia optymalny rezultat koloryzacji i długotrwałą ochronę włosa, dzięki czemu stanowi idealne uzupełnienie koloryzacji. Kuracja POWERMIX ma błyskawiczne działanie i daje widoczne rezultaty: włókno włosa jest podwójnie wzmocnione, cząsteczki wody są odpychane od jego powierzchni, kolor jest chroniony na długo. ZAWIERA:
-Kompleks A-OX: Neohesperydyna + Pantenol: o działaniu chroniącym włókno włosa.
-Witamina E: blokuje naturalne utlenianie się włosa i pigmentów w kontakcie z powietrzem,
-Filtry UV: skutecznie zapobiegające procesom utleniania pod wpływem światła,
-Polimery: najnowsza generacja polimeru kationowego, delikatniejszego i lżejszego,
-Ionene G: składnik aktywny o właściwościach pielęgnujących włókno włosa,
 -Incell: Znany z właściwości wzmacniających barierę ochronną włosa.

POWERMIX BOSTER „WYGŁADZENIE” – TWOJE WŁOSY PUSZĄ SIĘ I SĄ NIEPOSŁUSZNE? WYGŁADZENIE DZIĘKI KOMPLEKS PRO-KERATIN Kuracja POWERMIX "WYGŁADZENIE" zapewnia do 4 dni intensywnego wygładzenia oraz ochronę przed puszeniem nawet przy 80% wilgotności powietrza. Technologia Keratinoil Complexe: Pro Keratin: rekompensuje utratę naturalnego budulca włosów, odbudowuje ich strukturę i sprawia, że są miękkie i lśniące; olejek z Wiesiołka: wzmacnia włosy dzięki czemu stają się podatne na wygładzanie; olejek z Kukui: zabezpiecza włosy przed działaniem wilgoci.

Powermix 39 zł (do ceny należy doliczyć koszt usługi towarzyszącej : strzyżenia, modelowania lub koloryzacji)

 

KURACJA PRO FIBER L'Oréal Professionnel

PRO FIBER jest to rewolucyjny zabieg pielęgnacyjno-regenerujący, jakiego do tej pory jeszcze nie było. 15 lat badań pozwoliło stworzyć unikalną technologię produktów, która swoją skuteczność opiera na działaniu podwójnej molekuły APTYL 100, odpowiedzialnej za wygładzenie i nabłyszczenie włosów. Po wykonaniu zabiegu składniki aktywne nie wypłukują się tuż po pierwszym umyciu włosów w domu, lecz przy stosowaniu odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów utrzymują do 6 tygodni. Usługa wykonywana jest tylko w wybranych Salonach L’Oreal Expert. Efekt zabiegu może zostać przedłużony, jeżeli stosuje się odpowiednie, przeznaczone do tego tego kosmetyki L’Oreal PRO FIBER w domu.  Sekretem PRO FIBER jest zawartość substancji APTYL 100, której skład dzieli się na dwie cząsteczki: amilosylan – związek krzemu, który dogłębnie odbudowuje korę włosa oraz wzmacnia jego strukturę, tworzy wokół niego trójwymiarową sieć regenerującą i odbudowującą; polimer kationowy – polimer, który działa niczym tarcza, pokrywając powierzchnię włosa ochronną powłoką nadając włosom blasku, miękkości oraz chroniąc je przed uszkodzeniami.

Jak wygląda zabieg PRO FIBER? Zabieg rozpoczyna się od  diagnozy włosów, w trakcie której określa się  kondycję włosów. Na tej podstawie dobiera się właściwą linię PRO FIBER.

PRO FIBER RECTIFY – Wygładzenie włosa (linia czerwona). Kosmetyki z tej serii przeznaczone są dla tzw. włosów lekko uwrażliwionych, których lekkie osłabienie wynika z częstego suszenia czy niewłaściwego czesania. Korę włosa nadal chroni naturalna bariera ochronna. Włosy są delikatnie przesuszone,  brakuje im blasku. Seria odświeża wygląd włosów, wygładzając je.

PRO FIBER RESTORE – Odbudowa włosa (linia niebieska). Linia ta przeznaczone są do włosów już bardziej uwrażliwionych. Ich zniszczenie spowodowane jest to częstym suszeniem, modelowaniem, prostowaniem, jak również farbowaniem. Kora włosa w wielu miejscach jest wyeksponowana na zewnątrz. Bariera nawilżająca oraz ochronna włosów jest uszkodzona powodując, iż włosy posiadają chropowatą strukturę i są szorstkie. Seria odbudowuje ubytki we włosach oraz je wygładza.

PRO FIBER RECONSTRUCT – Rekonstrukcja włosa (linia fioletowa). To propozycja dla włosów, których stopień uwrażliwienia włosów oznacza, iż włosy są bardzo zniszczone, często rozjaśniane, czy poddawane zabiegom chemicznym. Potrzebują bardzo intensywnej odbudowy i regeneracji. Kora włosa jest całkowicie odsłonięta i nie ma już praktycznie nic, co mogłoby chronić włosy. Przez to włos jest bardzo suchy, szorstki oraz plącze się. Linia ta wzmacnia włosy, nadają im zdrowy wygląd oraz zapobiegają dalszym uszkodzeniom.

Po przeprowadzonej diagnozie, dobraniu właściwego programu regeneracji włosów PRO FIBER, przygotowujemy włosy do kuracji, poprzez ich dwukrotnie umycie szamponem z odpowiednio dopasowanej serii. Już podczas pierwszego etapu zabiegu można delektować się pięknym zapachem kosmetyków. Po umyciu włosów oraz odsączeniu ich z nadmiaru wody aplikuje się tzw. booster, czyli ampułkę z koncentratem substancji aktywnej APTYL 100, dopasowaną do rodzaju włosa. Na samym końcu nakłada się maskę. Odbudowująca maska PRO FIBER daje natychmiastowy efekt. Po chwili należy zmyć maskę oraz wysuszyć włosy. Aby utrzymać oraz przedłużyć trwałość zabiegu należy stosować właściwą pielęgnację w domu. Jest to niezbędny oraz nieodłączny element tej kuracji. Postawą domowej pielęgnacji jest odpowiedni szampon oraz booster, który należy aplikować co 4 mycie włosów. Warto jest także zadbać o właściwą odżywkę lub maskę. Przy używaniu kosmetyków efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Po tym okresie czasu zabieg należy powtórzyć w salonie. Podczas stosowania kosmetyków, substancja aktywna zawarta w boosterze, będzie się nadbudowywała we włosie i efekt wygładzenia włókna będzie coraz lepszy.

PRO FIBER : 69 zł (do ceny należy doliczyć koszt usługi towarzyszącej : strzyżenia, modelowania lub koloryzacji)

PIELĘGNACJA L'OREAL SMARTBOND

SmartBond  L'Oréal Professionnel to innowacyjna usługa, która pozwoli na metamorfozę koloru, zapewniając jednocześnie włosom odpowiednią pielęgnację podczas farbowania. Jest to system będący dodatkiem do zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji, dzięki czemu możliwe jest zadbanie o pasma już na etapie zabiegu i zapobieganie zniszczeniom, zamiast regeneracji uszkodzonych po wykonaniu procedury włókien. Swoje niezwykłe właściwości SmartBond zawdzięcza:  KWASOWI MALEINOWEMU - w sprytny sposób współgra on zarówno z koloryzacją, jak i dekoloryzacją, odbudowując zerwane na ich skutek mostki dwusiarczkowe i wzmacniając te osłabione. To one odpowiadają za wygląd, a nawet skręt włosów, dlatego w przypadku naruszenia ich struktury pasma stają się matowe i szorstkie oraz zaczynają się łamać i kruszyć. Kwas maleinowy wpływa też na utrzymanie spoistości wiązań jonowo-wodorowych, które mogą zostać naruszone w procesie utleniania, zapobiegając m.in. puszeniu się i elektryzowaniu włosów; CERAMIDOM I POLIMEROM pozwalają włosom pozostać gładkimi i miękkimi w dotyku, a także podatnymi na modelowanie. Odbudowują naruszone włókno i osadzą się na jego powierzchni, pełniąc równocześnie funkcję ochronną.

Zastanawiasz się, czemu włosy puszą się i elektryzują? Odpowiadają za to wiązania jonowe, które mogą zostać zniszczone przez produkty utleniające. Smartbond to rozwiązanie, które działa. Wzmacniając włosy i sprawiając, że wyglądają zdrowo i pięknie.  Za wygląd i skręt Twoich włosów odpowiadają mostki dwusiarczkowe. Gdy ulegają zniszczeniu, włosy tracą zdrowy blask, stają się suche i matowe. Innowacyjny i przetestowany skład Smartbonda skutecznie zapobiega wszelkim zniszczeniom. Smartbond to innowacyjna usługa, która doskonale dopasowuje się do potrzeb i działa w miejscu ubytku włosa. Sprawia, że włosy stają się miękkie, gładkie i pogrubione.
Smartbond  60-70 zł (do ceny należy doliczyć koszt koloryzacji )
Smartbond, jako usługa podtrzymująca ochronę pomiędzy koloryzacjami 80 zł (do ceny należy doliczyć koszt strzyżenia, modelowania )

Kuracja Moroccanoil

Piękne włosy wymagają profesjonalnego wsparcia. Moroccanoil to sześć wyjątkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Wszystkie zabiegi wyróżnia precyzyjny dobór najwyższej jakości wysoko skoncentrowanych składników o intensywnym działaniu. Tak, by jak najskuteczniej odpowiedzieć na wszystkie potrzeby włosów .

KOLORYZACJA Z KROPLĄ LUKSUSU Dla włosów wrażliwych na zabiegi chemiczne. Dodatkowa ochrona przed szkodliwym działaniem procesu koloryzacji. Twoje włosy są zniszczone środkami chemicznymi, procesami koloryzacji, trwałą ondulacją, czynnikami atmosferycznymi? Doświadcz działania Kuracji Moroccanoil, produktu będącego niezrównaną podstawą pielęgnacji włosów. Z uwagi na korzyści dla układania i odżywienia włosów wszystkie stylizacje powinno się rozpoczynać od Kuracji, która pozwala uzyskać trwałą gładkość, ułatwia układanie, skraca czas suszenia i nadaje połysk. Ten luksusowy olejek, zastosowany w trakcie farbowania włosów, uczyni je zdrowszymi, pełnymi blasku i witalności.

 DOGŁĘBNA REGENERACJA Do włosów zniszczonych i pozbawionych witalności, o łamliwych i rozdwajających się końcówkach.Codziennie Twoje włosy poddawane są czynnikom, które osłabiają ich strukturę. Stają się nieprzyjemne, szorstkie w dotyku, pozbawione blasku i elastyczności. Nakarm je silnie regenerującymi składnikami poprzez innowacyjny zabieg o intensywnym i trwałym działaniu. Zawiera bogatą w proteiny formułę z antyoksydacyjnym olejkiem arganowym, aby wzmocnić i odbudować każdy kosmyk, nadając włosom blasku.

 NIEKOŃCZĄCA SIĘ OBJĘTOŚĆ Dla włosów delikatnych, pozbawionych objętości, matowych i bez życia.Zamień swoje cienkie, delikatne i pozbawione objętości włosy w obfitą fryzurę. Zabieg zapewni Twoim włosom odpowiednie nawilżenie, odbije je od nasady, nada im grubości i obfitości i jednocześnie pozostawi je niezwykle miękkimi, elastycznymi i lśniącymi.

 INTENSYWNE, WITAMINOWE NAWILŻENIE Dla matowych, odwodnionych włosów i suchych końcówek.Włosy bardzo szybko tracą sprężystość i nawilżenie, przez co stają się kapryśne i przestają się układać. Terapia nawilżająca została stworzona, aby zapewnić suchym włosom nawilżenie, miękkość i jedwabistą gładkość oraz ułatwić ich układanie. Odżyw je zabiegiem wzbogaconym witaminami A, E, oraz ekstraktem z alg i obserwuj jak rozkwitają na nowo.

AKSAMITNE WYGŁADZENIE Dla niesfornych i puszących się włosów opornych na modelowanie.Mierzwiące i puszące się włosy to utrapienie wielu kobiet. Z zabiegiem wspieranym przez innowacyjny składnik AminoRenew™ uzyskasz natychmiastowy efekt wygładzonych i zdyscyplinowanych włosów. Bogate w aminokwasy olejek arganowy i masło arganowe dają efekt intensywnego odżywienia.

 RÓWNOWAGA SKÓRY GŁOWY Dla każdego rodzaju włosów i skóry głowy z problemami.

Tłusta skóra głowy - Zrównoważona skóra głowy jest fundamentem pięknych i zdrowych włosów. Jeśli walczysz z problemem przetłuszczających się włosów, skorzystaj z rewolucyjnego zabiegu Moroccanoil do nadmiernie tłustej i swędzącej skóry głowy. Zabieg dzięki właściwościom ściągającym i oczyszczającym przywróci odpowiednią równowagę skórze głowy i ponownie uczyni włosy zdrowymi i lśniącymi.

Przesuszona skóra głowy - Stres, agresywne szampony, zbyt gorąca woda czy zbyt częste mycie głowy – jest wiele czynników, które przyczyniają się do braku równowagi skóry głowy i w efekcie jej wysuszania lub podrażnienia. Pozwól, by zabieg bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe i witaminę E „napoił” Twoją skórę głowy, ochronił ją na przyszłość i zrewitalizował włosy.

Luksusowe zabiegi Moroccanoil  59 zł -69 zł  (do ceny należy doliczyć koszt strzyżenia, modelowania lub koloryzacji)

SERIOXYL

Wypadają ci włosy? Masz łamliwe cienkie oklapłe włosy? Masz miejscowo przerzedzone cienkie włosy które wolno rosną? Po ciąży lub przebytej chorobie twoje włosy nie wróciły do dawnej dobrej kondycji?

JUŻ DZIŚ MAMY ROZWIĄZANIE TWOICH PROBLEMÓW!

Za wypadanie bądź osłabienie struktury włosów są odpowiedzialne różne czynniki. Często są to choroby, o których czasem nawet nie mamy pojęcia, zmiany hormonalne takie jak ciąża, menopauza lub przyjmowanie leków hormonalnych oraz obciążenie genetyczne. Do tej pory na rynku były dostępne środki hamujące wypadanie włosów bądź odżywki zapobiegające skutkom łamliwości. Lecz od dziś mamy stałe rozwiązanie tych problemów.

 WYPADANIE WŁOSÓW

Za wypadanie włosów odpowiedzialne są osłabione cebulki włosa. Jak już wspomniałem przyczyny ich osłabienia są różne , leczy czy to przez zły stan zdrowia czy też odziedziczone przez nas geny wszystko ma jeden skutek, osłabiona a później uśpiona cebulka włosa. Codziennie wypada nam od 80 do 140 włosów, lecz już następnego dnia w ich miejscu zaczynają rosnąć nowe włosy, ten proces nazywany jest czyszczeniem się głowy. Czasami jednak włosy które wypadły odrastają z opóźnieniem (co nazywamy uśpieniem sezonowym) lub już nie odrastają. Cebulka może przebywać w fazie uśpienia od 3 miesięcy do nawet 10lat, lecz uśpioną cebulkę można pobudzić i tak właśnie działa SERIOXYL. Produkt ten sprawia że cebulka uśpiona nawet przez dłuższy czas pobudza się i zaczyna pracę i to na pełnych obrotach. Dodatkowo obkurcza nasze mięśnie włosowe które odpowiadają za silne trzymanie włosa w mieszku. Osobom, na których testowano pełną kurację SERIOXYL NA POROST WŁOSÓW, odrosło nawet 1700 włosów w 3 miesiące, podczas testów nie było żadnej osoby która nie odczuła poprawy, co najważniejsze jest to stały efekt!!!

Seria SERIOXYL składa się z szamponu (odpowiedzialnego za oczyszczenie skóry i przygotowanie jej na odżywkę i serum), odżywki ( zapobiegającej wypadaniu włosów), odżywczej pianki (pogrubiającej i dbającej o włos) oraz SERUM SERIOXYL NA POROST WŁOSÓW (które odpowiada za pobudzenie cebulki oraz stymulacje odrastania włosów)

 WŁOSY CIENKIE I ŁAMLIWE

Osłabione cebulki włosów objawiają się nie tylko ich wypadaniem, istnieje też inny problem. Wiele osób ma cienkie i łamliwe włosy. Nasze cebulki mogą być mało wydajne już od narodzin, lecz czasami przyczyną jest przebyta choroba, ciąża, menopauza lub następujące z wiekiem osłabienie cebulki włosa. W każdym z tych przypadków pomoże nam SERIOXYL,  lecz do podstawowej kuracji czyli szamponu, odżywki i odżywczej pianki stosujemy SERUM SERIOXYL POGRUBIAJĄCE WŁOSY. Zdarza się, że rodzeństwo i rodzice małą grube zdrowe włosy,  a my niestety cienkie i w złej kondycji, lecz kuracja pobudza w każdym przypadku. Innowacyjna formuła serum SERIOXYL POGRUBIAJĄCE WŁOSY, pobudza nasze słabo działające cebulki, do dużo bardziej wytężonej pracy, przez co stają się grubsze, gęstsze i zdrowsze. Po 3 miesiącach stosowania  serii SERIOXYL, możesz cieszyć się bujniejszą fryzurą. 

ZABIEG SERIOXYL

Serię SERIOXYL stosowaną w domu należy wspomagać intensywnym zabiegiem w salonie. Już po pierwszym zabiegu znacząco poprawia stan włosa, staje się on grubszy i bardziej sprężysty. Zabieg ten też głęboko oczyszcza i przygotowuje skórę i włosy na kurację SERIOXYL, którą będziemy stosować w domu. Podczas zabiegu przy użyciu specjalnego masażera, wprowadzamy środki intensywnie pobudzające w skórę i włosy, masaż stymuluje też przepływ krwi, co poprawia wchłanianie się kuracji oraz sprawia że nasze mięsnie włosowe, mocniej przytrzymują włos w mieszku włosowym. Zabieg SERIOXYL w salonie dobrze jest powtarzać jak najczęsciej, a przynajmniej   przy okazji każdego strzyżenia.

SERIOXYL  -  w końcu możesz uzyskać wymarzone efekty, pięknych, grubszych i gęstszych włosów. Rozwiąż swoje problemy z włosami i ciesz się bujną fryzurą!
Cena zabiegu 60 zł(do ceny należy doliczyć koszt usługi towarzyszącej)

 

KURACJA GLOBAL KERATIN – GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę. Ma działanie odżywcze, które przeobraża włosy i przywraca im witalność . Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane, czy silnie uwrażliwione/osłabione. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w strukturę włosa, Global Keratin wpływa na naturalną kondycję włosów, aby odzyskać ich blask, gładkość i zdrowy wygląd. Im bardziej osłabione włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia. Tajemnica tkwi w zastosowanej skoncentrowanej dawce JUVEXIN™, która została opracowana po to, by chronić włos i przywrócić mu witalność.  Włosy stają się miękkie, jedwabiste, lśniące, wygładzone. Maska zapewnia wyrównanie struktury włosów oraz długotrwały połysk.  

Cena Global Keratin 95 zł (do ceny należy doliczyć koszt usługi towarzyszącej)

 

BIO’OXY TRYCHOLOGIA
Jest nowym zabiegiem opracowanym przez specjalistów marki M’onduniq do jeszcze skuteczniejszej walki z problemami skóry głowy i włosów takich jak:
-wypadanie włosów i ich osłabienie
-podrażnienie skóry głowy (np. po zabiegach chemicznych: farbowanie, rozjaśnianie itp.)
-łupież
-łuszczyca
-łojotokowe zapalenie skóry
-łamliwość
-zniszczenie włosów (np. po prostowaniu, farbowaniu, rozjaśnianiu itp.)
-brak objętości
-utrata blasku, koloru itp.
 
Czas trwania zabiegu: ok. 60 min. - cała głowa + starter (peeling, szampon, serum)
 
Cena: 150 zł +  290 zł starter ( w cenie zabiegu suszenie włosów, w przypadku kobiet - na życzenie modelowanie włosów + 30zł/wizytę)
 
Seria 6 zabiegów:  Cena: 720 zł
Seria 3 zabiegów: Cena 420 zł
 
Peeling skóry głowy Tricopolex : Cena 15 zł + do dowolnej usługi fryzjerskiej
 
Tlen w terapii Bio’OxyInfusion 
Podstawową funkcją skóry jest oddychanie – tlen wchłaniany z powietrza gwarantuje jej właściwe działanie. Skóra potrzebuje tlenu w każdym wieku, jednak z upływem czasu „oddycha” coraz mniej efektywnie,  przez co pogarsza się jej wygląd – staje się przesuszona, szorstka, mało elastyczna i traci swój blask. Tlen pełni funkcję odżywczą dla komórek skóry i poprzez przyspieszony metabolizm – pobudza je do oddychania. Ma właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne, tonizuje i wzmacnia pory skóry.
Nawilżające działanie tlenu wynika z faktu, że na każdą cząsteczkę tlenu wprowadzoną w głąb skóry przypadają dwie cząsteczki wodoru –H2–tworzące cząsteczkę wody. Tlen jest więc nie tylko źródłem życia ale również źródłem  pięknej i zdrowej skóry. Z różnych powodów coraz mniej tlenu trafia do komórek naszej skóry, dlatego warto dostarczyć go jej przy pomocy zabiegów kosmetycznych.
Dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy zabiegowej natryskiwane są składniki aktywne w zabiegu, które wędrują, zgodnie z zasadami dyfuzji, do głębszych warstw skóry. Składniki przenikają do naczyń włosowatych, prowadząc do pracy i wzrostu stężenia oksyhemoglobiny we krwi. Poprawa pojemności energetycznej komórki przyspiesza i intensyfikuje procesy przemiany materii. Dla komórki oznacza to przyspieszenie jej regeneracji. Likwidacja deficytu prowadzi do natychmiastowej i utrzymującej się przez pewien czas poprawy funkcji skóry, ponieważ nowe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym i żyją dłużej, nie wymagają szybkiej regeneracji.
 
Zasada działania
Efekt synergii w metodzie BioOxyInfusion polega na wspólnym działaniu kilku kluczowych czynników w trakcie jednego zabiegu:
Efekt dyfuzji (dostarczanie tlenu do komórek skóry)
Efekt infuzji (”zastrzyk” składników aktywnych z firmowych koktajli - składnik kierunkowy CAPIXYL™opracowany we francuskich laboratoriach)
Efekt terapii (działanie na określony problem skóry)
Efekt  dermo (pełen plan zabiegowy w gabinecie wraz z pielęgnacją domową dla Klienta po zabiegu).
Składnik kierunkowy CAPIXYL™ to biomimetyczny peptyd  (acetyltetrapeptide – 3) połączony z wyciągiem z czerwonej koniczyny bogatym w Biochanin A. Skuteczność Capixyl opiera się na współpracy i synergicznym działaniu dwóch składników. 
Capixyl wykazuje bezpośrednie działanie na 5-α-reduktazę, która moduluje dihydrotestosteron (DHT), aby zapobiec miniaturyzacji włosów. Poprawia integralność białek ECM w brodawkach skórnych dla lepszego zakotwiczenia włosów i zmniejsza szkody spowodowane  przez stan zapalny, zapewniając włosom pełniejszy i zdrowszy wygląd.
 
 
Przyczyny przedwczesnego wypadania włosów:
Łysienie telogenowe
Łysienie androgenowe(dziedziczne)
Niedoczynność tarczycy
Nadczynność tarczycy
Anemia
Zespół policystycznych jajników
Choroby skóry (łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, łupież, grzybica)
Łysienie plackowate (choroba autoimmunologiczna)
Mniejsze krążenie krwi i niedotlenienie skóry to jedna z teorii wyjaśniających łysienie. Niedokrwienie może być powodowane poprzez zwiększenie ciśnienia między skórą a czaszką, co powoduje zmniejszenie średnicy naczyń krwionośnych, idzie za tym ograniczony transport krwi i zawartego w niej tlenu.

W ramach programu Karta Stałego Klienta dostępne rabaty na Kuracje już od 250 pkt