facebook YouTube

DEPILACJA LASEROWA

NAJSKUTECZIEJSZA DEPILACJA LASEROWA 

 

LIGHt SHEER DESIRE - Jedyna duża głowica w Koninie!!!  Szybko i bezbolesnie !

Nasz Gabinet należy  do grona Rekomendowanych Gabinetów, specjalizujących się w depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer, pozwalającym na stałe usunąć niechciane włosy z każdej części ciała. Jesteśmy pierwszym gabinetem na konińskim rynku, świadczącym usługi tak zaawansowanym technologicznie urządzeniem.

LightSheer amerykańskiej firmy Coherent to nr 1 w usuwaniu zbędnego owłosienia.

Już podczas pierwszego zabiegu jesteśmy wstanie usunąć około 30% niechcianych włosków, a marzenie o pięknej gładkiej skórze jest do spełnienia  od 4 zabiegów.

Lasery produkowane przez amerykańską firmę LUMENIS  od lat 60 zajmują czołowe miejsce wśród urządzeń tego typu, stosowanych zarówno w medycynie jak i kosmetyce. Od wielu lat prowadzono badania nad unowocześnieniem laserów używanych w zabiegach usuwania zbędnego owłosienia. Chodziło o to, by stworzyć sprzęt bezpieczny, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim by rezultaty  jego działania były trwałe. Tak powstał legendarny LIGHTSHEER  TM Diode System - laser diodowy, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Food and Drug Administration) respektowany przez najbardziej wymagające kraje świata i certyfikaty europejski.

LIGHTSHEER Diode Laser System pozwala na eliminowanie owłosienia z dowolnej powierzchni ciała. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, niewielki dyskomfort może powstać w wyniku ucisku chłodnej końcówki lasera, która dotyka bezpośrednio skóry.

Reasumując LIGHTSHEER Diode Laser System usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując jakichkolwiek uszkodzeń skóry. Jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce i na świecie, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu. Oszczędza bólu, nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody epilacji.

Zarówno rygorystyczne badania kliniczne jak i udokumentowana skuteczność w codziennej praktyce stanowią podstawę do stwierdzenia, że LightSheer to złoty standard w laserowej redukcji owłosienia.

Cennik depilacji laserowej 

Kąciki ust 60 zł Pachy - PROMOCJA WAKACYJNA ! 149 zł
Górna warga 90 zł Bikini płytkie 180 zł
Broda 190 zł Bikini głębokie 199 zł
Szyja 190 zł Uda (kolana gratis) 299 zł
Policzki 190 zł Łydki (kolana i stopy gratis) 249 zł
Uszy 90 zł Kark 199 zł
Linia włosów 190 zł Plecy 299-499 zł
Przedramiona 190 zł Tors 299 zł
Ramiona 190 zł Dekolt 199 zł
Dłonie 190 zł Brodawki sutkowe 90 zł
Modelowanie zarostu twarzy 190zł Piersi 199 zł
Skronie 190 zł Brzuch 190 zł
Kolana 150 zł Pośladki 190 zł
Stopy 150 zł

Szpara odbytowa/ przy bikini

Męska depilacja intymna

90/50 zł

249 - 299zł

 

 

 

 

Poleć Nas Swoim Znajomym! Otrzymasz w zamian 20%zniżki na depilację laserową.*

Zyskujesz nie tylko Ty. Razem z Tobą zniżkę otrzyma Twoja Koleżanka,
czy Przyjaciel – 10 %*.
Zabiegi w Salone di bellezza to Wasze wspólne korzyści!

*Rabat przysługuje na jeden zabieg.

 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację w celu wykluczenia przeciwwskazań i wykonania próby laserowej.